wyjazdy szkolne i firmowe

BUŁGARIA 21-30.09.16 PROGRAM 55+

BUŁGARIA    21-30.09.16

PROGRAM 55+

 

Hotel Elena 4* z All incl.

Hotel Elena All Inclusive położony jest zaledwie 200 metrów od plaży i głównej ulicy handlowej w kurorcie Złote Piaski. Obiekt zapewnia odkryty i kryty basen, klimatyzowane pokoje z balkonem oraz zespół animatorów.

Wszystkie pokoje oferują lodówkę, telewizję kablową oraz łazienkę z prysznicem lub wanną i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Goście mogą korzystać z całodobowej usługi all inclusive, która obejmuje śniadanie w formie bufetu, lunch i kolację. Przez cały dzień podawane są gorące i zimne przekąski. Z kolei napoje orzeźwiające dostępne są przez całą dobę.

Na miejscu można zrelaksować się w barze przy basenie lub w barze w holu.  Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji. W obiekcie Elena mieści się również mały supermarket.

W budynku znajduje się salon fryzjerski i salon kosmetyczny. Goście mogą też skorzystać z sali fitness, sauny oferowanej za dodatkową opłatą oraz z masaży.

1 DZIEŃ

Wyjazd z Kościana ok. godz. 5.00. Przyjazd do SZEGED. Zakwaterowanie w hotelu ****. Obiadokolacja , nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie wcześnie rano. Przejazd przez Rumunię. Przyjazd w godzinach wieczornych do Złotych Piasków  w Bułgarii. Obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ

Wypoczynek nad morzem.

4 DZIEŃ

                Wypoczynek  nad morzem , wyżywienie j.w.

5 DZIEŃ

Półdniowy  wyjazd do Warny połączony ze zwiedzaniem miasta. W programie najciekawsze miejsca , możliwość wizyty w Delfinarium ( za dodatkową opłatą – bilet wstępu).

Powrót do hotelu.

Wyżywienie jw.

6 DZIEŃ

Wypoczynek nad morzem . Wyżywienie jw.

 7 DZIEŃ

  Nessebar . Wycieczka autokarowa do jednego z najpiękniejszych miast bułgarskich, którego starówka wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Nessebar położony jest na malowniczym półwyspie połączonym z lądem jedynie wąskim przesmykiem. Wyjątkowość miasta kryje się w fakcie, iż podziwiać w nim można zabytki sięgające najdawniejszych czasów. Znajdziemy tu pozostałości po starożytnych Rzymianach, Grekach, przepiękne cerkwie średniowieczne, fragmenty budowli tureckich i małe, drewniane domki wybudowane w stylu bułgarskiego odrodzenia narodowego. Uroku miastu dodają liczne tawerny i restauracyjki nad brzegiem morza. To swoiste połączenie piękna przyrody, malowniczych zabytków i niepowtarzalnej atmosfery miasta sprawia, że Nessebar jest dziś odwiedzany przez turystów z całego świata, po drodze wizyta i krotki pobyt w drugim kurorcie Bułagarii- Słonecznym Brzegu. Powrót do hotelu, wyżywienie jw.

8 DZIEŃ

                Wypoczynek nad morzem . Wyżywienie  jw.

9 DZIEŃ

                Po wczesnym śniadaniu   ( lub suchy prowiant) ,wyjazd w drogę powrotną.

Przyjazd wieczorem do Budapesztu, zakwaterowanie w hotelu  w okolicach Budapesztu. obiadokolacja i nocleg.

 

10 DZIEŃ

Śniadanie, zwiedzanie Budapesztu – ok. 4-5  godz. , po czym wyjazd w drogę powrotna do kraju . Przyjazd w godz. nocnych.

 

 

 

 

CENA:      1785,00 ZŁ/os

Cena  dla osób powyżej  55 roku życia. Osoby młodsze dopłata jednorazowo 15 €.

CENA obejmuje:

  • Przejazd autokarem zach.
  • 9 noclegów  wg programu
  • Wyżywienie  wg programu
  • Opiekę pilota- przewodnika.
  • Wycieczkę do Warny  ( bez ewentualnych biletów wstępu)
  • Wycieczkę do Nessebaru .
  • Ubezpieczenie OC Biura Podróży
  • Ubezpieczenie KL  ( 10.000 €) i NNW ( 2.000 €)
  • 23 % podatek VAT

 

 

Wplata zaliczki w wysokości   400 zł  najpóźniej   do 10.02.16.

Pozostała kwota płatna w ratach  do 30.07.16

 

Informacje i zapisy:

BUT WIBIKI TRAVEL

M.WIERZBICKA

UL. Długa 104

64-000 KURZA GÓRA

TEL. 605085071

dofinansowanie pfr realizacja studio fabryka