wyjazdy szkolne i firmowe

Wisła 29.06-02.07.23

Wisła    29.06-02.07.23

WISŁA 4 dni

 29.06-02.07.23

iejszym uzgod

1 DZIEŃ

Wyjazd z Rydzyny wcześnie rano. Przejazd do Wisły. Zwiedzanie centrum miasta – rynek, Galeria u Niedźwiedzia ( możliwość zakupu pamiątek), spacer po parku zdrojowym ( figura A.Małysza z białej czekolady w Domu Zdrojowym). Wizyta w Muzeum Narciarstwa ( wstęp wolny) , Galeria u Niedźwiedzia ( możliwość zakupu pamiątek – wstęp za niewielka opłata), Galeria Trofeów Adama Małysza ( wstęp ok 10zł).                                                   

Zakwaterowanie w hotelu***. Obiadokolacja. Wieczorne spacery po Wiśle. Nocleg.

2 DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd przez Wisłę w kierunku Wisły Czarnego na teren Narodowego Zespołu Zabytkowego, po drodze mała zapora w Wiśle Czarnym .                                         Zwiedzania rezydencji Prezydenta RP - miejsca wypoczynku aktualnie urzędujących  Prezydentów ( wstęp  w przypadku gdy nie będzie tam prezydenta, w innym przypadku z zewnatrz), zwiedzanie Tyrolskiej Kapliczki z czasów Habsburskich. Spacer po zaporze jeziora Czerniańskiego, przejazd pod skocznię narciarską imienia Adama Małysza.                                                                                                                                   Przejazd do Ustronia Zdrój – wjazd kolejką linową na Czantorię( wjazd i zjazd ok.35zł). Przejazd do Cieszyna – zwiedzanie najpiękniejszych zabytków tego urokliwego miasta.                                                  Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Zabawa przy muzyce. Nocleg.

3 DZIEŃ

Śniadanie.                                                                                                                          Zwiedzanie okolic Wisły – tzw. „pętla beskidzka”:                                                                     - Istebna –wizyta w  „ Kurlawej” Chacie Kawuloków, zwiedzanie Izby Pamięci Jerzego Kukuczk                                                                                                                                             - Koniaków – wizyta w Muzeum Koronki                                                                                          - Jaworzynka – wizyta w Muzeum na Grapie ( wstęp ok.8 zł)                                                                           Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ

Śniadanie.                                                                                                                        Wykwaterowanie i przejazd do Żywca. Zwiedzamy m.in. rynek, katedra,  pałac Habsburgów, zwiedzanie Muzeum i Browaru Żywiec wraz z degustacją (wstęp ok.40zł), lub spacer po Szczyrku. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Rydzyny w godzinach wieczornych.

 

 

Cena:  970,00 zł/os  hotel 3*  we Wisła Malinka ( ok 6 km do centrum Wisły )

           

 

Cena obejmuje :

  • Przejazd autokarem
  • Opiekę pilota z licencją 
  • Przewodnika miejscowego
  • 3 noclegi w hotelu*** we Wiśle
  • 3 śniadanie, 3 obiadokolacje
  • 23 % podatek VAT
  • Składki na TFP i TFG
  • Ubezpieczenie NNW
  • OC Biura Podróży

 

Cena nie zawiera biletów wstępu .

W roku 2023  ceny wstępów mogą ulec niewielkiej zmianie. Pilot ma prawo zmienić kolejność zwiedzanych obiektów.

Po przyjęciu przez grupę w/w programu zostanie podpisana umowa i określone warunki płatności.

 

 

Program może ulec

dofinansowanie pfr realizacja studio fabryka